2-кімнатна квартира, Гагарина (нач.), ЖК Левада
Код об'єкта:1376807
Переглядів: 21
Загальна
вартість
вартість
95 000
$
* 4 168 600 грн
* 4 168 600 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
60 414
грн
1 377 $
1 377 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
69.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
32.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
12/16
Опис
✅Стиль. Простір. Комфорт. 2-кімнатна з авторським ремонтом, в якій хочеться жити з першої хвилини.
✅ЖК Левада!
✅Перший будинок від метро Левада!
✅Загальна площа 69м2.
✅Формат квартири: 2 просторі роздільні кімнати, велика кухня, роздільний санвузол і лоджія.
✅ Продається в повній комплектації!
✅ У комплексі велика парковка для машин.Чудова локація: магазини,супермаркети,набережна ,транспортні зупинки, аптеки та безліч іншого .
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 12:45
На мапі