Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Хол.Гора, ЖК Сказка

Код об'єкта:1376793 Переглядів: 20
Загальна
вартість
31 000 $
* 1 360 280 грн
Вартість
за кв.м.
33 178 грн
756 $
Загальна
площа:
41.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
13.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
8/16

Опис

Продається 1 кім. квартира в ЖК Казка. 8/16 поверх, завершене будівництво, введено в експлуатацію. Підключені комунікації, будівельний стан. Метро Холодна Гора 10 хв. ПРАВО ВЛАСНОСТІ! Телефонуйте!
Телефонуйте: 0675793408, 0956175129
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 16:00

На мапі