3-кімнатна квартира, Павловка, ЖК Розовый Дом
Код об'єкта:1376769
Переглядів: 28
Загальна
вартість
вартість
76 000
$
* 3 334 880 грн
* 3 334 880 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
52 108
грн
1 188 $
1 188 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
64.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
38.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
9/17
Опис
🔑 Продам чудову 3 кімнатну квартиру в ЖК «Рожевий будинок», вул.Клочківська,191Д.
⚠️Квартира з якісним свіжим ремонтом, робили для себе з увагою до дрібниць.Розташована на 9-му поверсі 17-поверхового цегляного будинку.
📌 Керамограніт Італія (під замовлення). Ванна кімната Іспанія. Шпалери Франція. Два балкони травертин. Встановлено всі лічильники в тому числі на опалення. Вбудована кухня з стільницею з кварцу (3000 евро). Якісні вхідні броньовані двері , міжкімнатні двери папа Карло. Сантехніка Ravak. Бойлер Genie. 🔷Своя комора 4м2.
🌳Територія будинку огороджена, дитячій майданчик. Все під відеоспостереженням. Два працюючі ліфти Otis. Поруч великі супермаркети, аптеки,школа,садочок тощо. До метро Наукова 10 хвилин пішки.
☎️Телефонуйте!
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 14:34
На мапі