Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, Салтовка

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1376723 Переглядів: 43
Загальна
вартість
35 300 $
* 1 548 964 грн
Вартість
за кв.м.
23 830 грн
543 $
Загальна
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
6/9
Санвузел
раздельный
Вулиця
Тракторобудівників (Тракторостроителей) просп.
Ремонт
жилое
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
533

Опис

✅ Продається квартира у житловому стані.
✅ У квартирі металопластикові вікна.
✅ Продаж з меблями та технікою.
✅ Поруч с будинком мережа різних магазинів, базар,поліклініка,зупинка наземного транспорту .
✅ Можливий продаж по сертифікату.
Телефонуйте: 0508840296, 0962747568
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 10:35