1-кімнатна квартира, Хол.Гора, ЖК Сказка
єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1376624
Переглядів: 36
Загальна
вартість
вартість
43 000
$
* 1 886 840 грн
* 1 886 840 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
47 171
грн
1 075 $
1 075 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
40.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
10.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
9/9
Опис
✅Продам 1-кімнатну квартиру з ремонтом в ЖК Казка, метро Холодна Гора, Полтавський Шлях 184 А к.8, в районі Будинку Офіцерів.
✅Зручна локація: супермаркети, ринок, школи, дитячи садочки, дитячий майданчик, зони відпочинку та занять спортом.
✅Розташована на 9-му поверсі 9-ти поверхового цегляного будинку.
✅Квартира зі свіжим капітальним ремонтом,ніхто не проживав.
✅Загальна площа - 40 кв.м: ізольованаа кухня - 10 кв.м, ізольована кімната - 17 кв.м, суміщений санвузол, передпокій, засклена лоджія. Встановлений лічильник тепла.
✅Продаж з меблями.
✅Генератор на ліфт.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 15:00
На мапі