Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Хол.Гора

Код об'єкта:1376623 Переглядів: 42
Загальна
вартість
12 500 $
* 548 500 грн
Вартість
за кв.м.
36 567 грн
833 $
Телефони
Загальна
площа:
15.0кв.м.
Житлова
площа:
10.0кв.м.
Площа
кухні:
3.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/5

Опис

✅Продам смарт-квартиру в хорошому житловому стані на Холодній Горі, пр.Любові Малої б.49.
✅Зручний 2-й поверх 5ти поверхового цегляного будинку.
✅Поряд з будинком сучасний парк, спортмайданчик, дитячий майданчик, д/сад, лікарня, магазини, супермаркет АТБ, аптека ,зупинка транспорту до метро Х.Гора-2 - зупинки.
✅Будинок реконструкція, ремонт на поверсі.
✅ Площа квартири 15 кв.м. Вбудована міні-кухня з індукційною ел.плитою, холодильник, пральна машина, бойлер, стіл. Невелика комуналка,встановлено лічильник води, ел.лічильник, опалення центральне (у квартирі взимку дуже тепло).
✅Гарний варіант як для себе так і під здачу в оренду.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте: 0661044931
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 19:19

На мапі