3-кімнатна квартира, Хол.Гора
Код об'єкта:1376613
Переглядів: 47
Загальна
вартість
вартість
36 000
$
* 1 579 680 грн
* 1 579 680 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
24 303
грн
554 $
554 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
44.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
12/12
Опис
У продажу реальна 3-кімнатна квартира на Холодній Горі з чудовим видом із вікна 🌇
📍 вул. Холодногірська
Будинок газифікований, квартира розташована на 12/12 поверсі + технічний поверх, дах у гарному стані.
🔹 Загальна площа — 65 м²
🔹 Кухня — 7 м²
🔹 Кімнати — 13 м², 12 м² та 17 м²
🔹 Висота стелі — 2,55 м
Квартира у житловому стані, двостороння, має 2 балкони.
Кімнати роздільні, санвузол також роздільний.
Встановлені металопластикові вікна.
✅Метро — всього 5 хвилин пішки 🚶♂️
Поруч магазини та вся необхідна інфраструктура.
Телефонуйте:
0999338902
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 19:09
На мапі