2-кімнатна квартира, Центр
єВідновлення
Код об'єкта:1376585
Переглядів: 34
Загальна
вартість
вартість
51 500
$
* 2 259 820 грн
* 2 259 820 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
50 218
грн
1 144 $
1 144 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
45.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
30.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
3/5
Опис
✅Продам 2 кімнатну квартиру пр-т Науки 19 А.
✅Розташована на комфортному 3 поверсі 5ти поверхового будинку, площа квартири 45 м2.
✅Квартира з капітальним ремонтом, нова проводка, труби та каналізація, всі вікна пластикові, подвійні вхідні двері.
✅Практично всі меблі та техніка залишаються новим власникам, балкон засклений. Є водонагрівач та кондиціонер.
✅Доглянутий двір, дитячий майданчик, піша доступність до метро Наукова або Ботанічний Сад.
✅ Можливий продаж за сертифікатом або ваучером.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 18:24
На мапі