Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Сев.Салтовка, ЖК Меридиан

Код об'єкта:1376470 Переглядів: 27
Загальна
вартість
45 000 $
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
26 684 грн
608 $
Телефони
Загальна
площа:
74.0кв.м.
Житлова
площа:
33.7кв.м.
Площа
кухні:
14.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
11/13
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Гвардійців Широнінців (Гв. Широнинцев) вул.

Опис

✅У продажу простора 2 кімнатна квартира на Північній Салтівці,ЖК Меридіан,вул.Гвардейців Широнінців.
✅Монолітно-каркасний будинок.
✅ Квартира двостороння індивідуального планування з розпочатим дизайнерським ремонтом.
✅ Залито ідеально рівну підлогу. Виконано електророзведення з розетками/вимикачами Schneider. Фінішна штукатурка стін. Магістралі під кондиціонери. Розведення по воді. Нові італійські батареї. Ванна з теплою підлогою та в ексклюзивному керамограніті.
✅ На балконі тепла підлога. В одній із кімнат стіна, що переходить у підлогу, виконана з кварцвинила. Індивідуальний лічильник теплоенергії.
✅ У подарунок покупцю :дизайнерський проект;брендова джакузі Ravak із змішувачами Ravak; німецький вініловий паркет (30м2), шпалери та інші будматеріали!
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте: 0661044931
Дата оновлення інформації: 01.05.2026 16:20

На мапі