2-кімнатна квартира, Салтовка
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1375322
Переглядів: 114
Загальна
вартість
вартість
32 000
$
* 1 404 160 грн
* 1 404 160 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
37 950
грн
865 $
865 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
37.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
22.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
5.9кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/5
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Ювілейний (50-летия ВЛКСМ) просп.
Ремонт
косметический ремонт
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
602
Опис
Продам 2 кімнатну квартиру в теплому будинку на 602м/р. Керамзитно-бетонна панель. Проспект Ювілейний, 75
Квартира в гарному житловому стані з косметичним ремонтом.
Планування квартири:
– 2 роздільні кімнати
– обладнана кухня
– суміщений санвузол
– балкон утеплений
– Залишаються меблі і техніка. – В квартирі встановлені лічильники на воду, бойлер.
– Чистий двір з дитячим майданчиком.
– Квартира вільна.
– Сертификат Е-Відновлення.
Вдале місцерозташування- поруч зупинка, ринок, магазини.
МЕТРО БАРАБАШОВА 15 хвилин на транспорті.
Телефонуйте та приходьте на перегляд!
Телефонуйте:
0509840662
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 11:14
На мапі