1-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 3
Код об'єкта:1375232
Переглядів: 48
Загальна
вартість
вартість
23 700
$
* 1 039 956 грн
* 1 039 956 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
21 224
грн
484 $
484 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
49.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/10
Опис
✅ Продається 1 кімнатна квартира в новобудові ЖК Миру, вул. Миру, 43.
✅ 1 поверх 10 поверового цегляного будинку.
✅ Загальна площа 49 м.кв.
✅ Будинок зданий обжитий, всі комунікації функціонують.
✅ Стан - після будівельників.
Телефонуйте:
0631212394
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 10:17
На мапі