Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Основа

Код об'єкта:1375148 Переглядів: 69
Загальна
вартість
30 000 $
* 1 316 400 грн
Вартість
за кв.м.
17 321 грн
395 $
Телефони
Загальна
площа:
76.0кв.м.
Кімнати
4
Вулиця
Аверина (Куусинская) ул.
Площа ділянки (сотки)
9.6

Опис

🏡 Не частка, а цілий будинок з великою ділянкою — за ціною квартири!

Ідеальний варіант для життя або під себе

📐 Будинок: 76,3 м²
🌳 Ділянка: 9,66 соток (кадастровий номер)

🏠 Планування:
🛏️ 3 спальні
🛋️ Вітальня
🍽️ Велика кухня

🧱 Характеристики будинку:
✔️ Стіни — дерево, обкладене цеглою
✔️ Світлий, у житловому стані
✔️ Потребує догляду (можна зробити під себе)

🔥 Комунікації:
✔️ Газ у будинку
✔️ Електрика
✔️ Є можливість підвести воду та каналізацію

✔️ Спокійні, приємні сусіди
✔️ Велика ділянка — багато можливостей для облаштування

🚌 З центру — безкоштовний тролейбус

🔥 Чудова альтернатива квартирі — більше простору за ті ж гроші!

📞 Телефонуйте — домовимось про перегляд!

Телефонуйте: 0507002523
Дата оновлення інформації: 23.04.2026 10:24