2-кімнатна квартира, Алексеевка
єВідновлення
Код об'єкта:1374991
Переглядів: 28
Загальна
вартість
вартість
52 000
$
* 2 281 760 грн
* 2 281 760 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
47 537
грн
1 083 $
1 083 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
48.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
29.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
7/9
Опис
У продажу сучасна 2 кімнатна квартира на Олексіївці.
Поверх: 7 із 9
Загальна площа: 48 м²
Планування: роздільні кімнати
Головні переваги:
Метро Перемога.
Продам 2квартиру
Сучасний якісний ремонт (робили для себе)
Абсолютно нові меблі — ще в захисній плівці
Нова техніка — не використовувалась
Квартира повністю готова до заселення
Чистий під’їзд, доглянутий будинок
Зручний середній поверх
Підходить під програму єВідновлення
Телефонуйте
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 14:40
На мапі