Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

1-кімнатна квартира, Роганский

Код об'єкта:1374826 Переглядів: 60
Загальна
вартість
8 000 $
* 352 000 грн
Вартість
за кв.м.
11 355 грн
258 $
Телефони
Загальна
площа:
31.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/5

Опис

✅ Продається 1 кімнатна квартира, Учбове містечко ХНАУ, 28.
✅ 3 поверх 5 поверхового цегляного будинку.
✅ Загальна площа 31 м.кв., житлова, 17 м.кв. кухня 6 м.кв.
✅ Квартира під ваш ремонт.
✅ До станції метро Індустріальна 10 хвилин на транспорті.
Телефонуйте: 0501022040
Дата оновлення інформації: 19.05.2026 09:38

На мапі