Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Залютино

Торг єВідновлення
Код об'єкта:1374723 Переглядів: 56
Загальна
вартість
46 000 $
* 2 018 480 грн
Вартість
за кв.м.
39 578 грн
902 $
Телефони
Загальна
площа:
51.0кв.м.
Житлова
площа:
27.0кв.м.
Площа
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/14

Опис

✅Продам 2 кімнатну квартиру покращеного планування, у центрі Залютино, вул. Золочівська, 21.
✅Площа 51/27/8 м2, розташована на 9 поверсі 14ти поверхового цегляного будинку, кімнати роздільні.
✅Меблі та техніка залишаються новим власникам.
✅Чудове місцезнаходження, вся інфраструктура поруч: зупинка маршрутки, АТБ, базар.
✅Можливий продаж за сертифікат єВідновлення.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте: 0661044931
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 14:28