2-кімнатна квартира, Нов.Дома
єВідновлення
Код об'єкта:1374710
Переглядів: 49
Загальна
вартість
вартість
42 000
$
* 1 842 960 грн
* 1 842 960 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
41 885
грн
955 $
955 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
44.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
27.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/9
Опис
✅Продам 2 кім квартиру, р-н Нові Будинки, бул. Жасміновий,18.
✅ Квартира в теплому цегляному будинку, утеплена зсередини , подача опалення з верху.
✅ Окремі кімнати та с/в, 6 м утеплена та засклена лоджія, МПВ, нова проводка, заміна труб та каналізації, лічильники води, натяжні стелі у кімнатах, меж кімнатна столярка, броньовані двері 96 мм. Вбудована кухня, газова поверхня, електро духова шафа, холодильник, 2 кондиціонери, ПМА, бойлер
✅ Залишаються усі меблі.
✅ Дуже тепла та затишна, квартира в якої є все для комфортного проживання, чекає своїх власників. Тільки продаж.
✅ Покупцеві торг на місці. Супер місце, поруч супермаркет, аптека, магазини, парк відпочинку, зупинка транспорту.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 13.05.2026 09:51
На мапі