3-кімнатна квартира, Сев.Салтовка
Код об'єкта:1374563
Переглядів: 51
Загальна
вартість
вартість
39 000
$
* 1 711 320 грн
* 1 711 320 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
24 447
грн
557 $
557 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
70.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
40.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
8/9
Орієнтир
СС-5
Опис
Продам затишну 3-кімнатну квартиру на Салтівці (Харків)
Пропонується до продажу світла та простора 3-кімнатна квартира покращеного планування, розташована на 8 поверсі 9-поверхового будинку.
Основні переваги:
- загальна площа — 70 м²
- всі кімнати роздільні — комфорт для всієї родини
- простора кухня та зручне планування
- велика лоджія — ідеальне місце для відпочинку або зберігання
- гарне природне освітлення
- квартира охайна, можна одразу заїхати та жити
Будинок та локація:
- зручний середній поверх (не останній)
- тихий, обжитий район
- розвинена інфраструктура: поруч магазини, транспорт, школи та дитячі садки
Чудовий варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції.
📞 Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 09.05.2026 21:34