Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Н.Бавария

єВідновлення Завдаток
Код об'єкта:1374426 Переглядів: 281
Загальна
вартість
27 000 $
* 1 184 760 грн
Вартість
за кв.м.
22 784 грн
519 $
Загальна
площа:
52.0кв.м.
Кімнати
3
Санвузел
в доме
Вулиця
Подсолнечная ул.
Площа ділянки (сотки)
6.0

Опис

Продам будинок 52 м2 у Новобаварському районі, вул. Соняшникова. Ділянка 6 соток, сад. У будинку 3 кімнати, кухня., санвузол. Житловий стан. Опалення – АГВ. Вода – центральна. Каналізація - яма. Газ. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0957372261, 0933963510
Дата оновлення інформації: 26.04.2026 20:27

На мапі