Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

1-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 3

Торг
Код об'єкта:1374415 Переглядів: 111
Загальна
вартість
42 000 $
* 1 842 960 грн
Вартість
за кв.м.
47 255 грн
1 077 $
Загальна
площа:
39.0кв.м.
Житлова
площа:
19.0кв.м.
Площа
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
9/9

Опис

У продажу 1 кімнатна квартира в ЖК Мира 3, вул. Миру, 41. Якісний ремонт, балкон засклений, всі меблі та техніка залишаються. Встановлений бойлер, пральна машина автомат. Після ремонту ніхто не жив. Можна викупити і технічний поверх, і зробити двоповерхову квартиру. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 15.05.2026 21:16

На мапі