Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Пятихатки

Торг
Код об'єкта:1374403 Переглядів: 58
Загальна
вартість
11 000 $
* 482 680 грн
Вартість
за кв.м.
14 627 грн
333 $
Телефони
Загальна
площа:
33.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
5/5

Опис

Продам 1 кімнатну квартиру П'ятихатки по вул.Академіка Вальтера 10. Квартира 1 кімнатна під ваш ремонт. Квартира знаходиться на 5му поверсі 5ти поверхівки. Ремонт даху тільки закінчили. Найвигідніша ціна у місті. Квартира площею 33.3 м2.
Телефонуйте: 0509840662
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 18:30

На мапі