3-кімнатна квартира, Гагарина (нач.)
Торг
Код об'єкта:1374343
Переглядів: 54
Загальна
вартість
вартість
39 900
$
* 1 750 812 грн
* 1 750 812 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
26 936
грн
614 $
614 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
9/9
Опис
🔑У продажу 3 кімнатна квартира неподалік від двох станція метро:Спортивна та Метробудівників,Аерокосмічний проспект,49А.
☑️Квартира доглянута,у гарному стані,розташована на 9 поверсі,є тех.поверх.
☑️МПВ, нові радіатори, санвузол роздільний, гардеробна, балкони засклені МП, водонагрівач, 2 кондиціонери.
📞Телефонуйте.
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 17:04
На мапі