Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Конный рынок

єВідновлення
Код об'єкта:1374114 Переглядів: 73
Загальна
вартість
14 900 $
* 653 812 грн
Вартість
за кв.м.
32 691 грн
745 $
Телефони
Загальна
площа:
20.0кв.м.
Житлова
площа:
16.0кв.м.
Площа
кухні:
16.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
6/7

Опис

Продаю свою 1-кімнатну квартиру по переуступці в новобудові. Будинок зданий та введений в експлуатацію у 2025 році. Підключені всі комунікації: вода, опалення, електрика.

Квартира в будівельному стані: стіни відштукатурені, підлога — рівна стяжка, встановлені якісні броньовані вхідні двері. Вікна виходять на дитячий майданчик — тихо та затишно.

Чудове розташування: поруч метро Захисників України, Кінний ринок, магазини, транспорт, уся необхідна інфраструктура в пішій доступності.

Ідеальний варіант як для життя, так і під інвестицію.

Телефонуйте: 0507002523
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 12:44