Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Хол.Гора, ЖК Сказка

єВідновлення
Код об'єкта:1373944 Переглядів: 72
Загальна
вартість
45 000 $
* 1 974 600 грн
Вартість
за кв.м.
40 298 грн
918 $
Загальна
площа:
49.0кв.м.
Житлова
площа:
21.0кв.м.
Площа
кухні:
17.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/9

🔑ЖК Казка!
✅У продажу чудова ,простора 1 кімнатна квартира на Холодній горі.
📐Зручний 3 поверх 9ти поверхового цегляного,утепленого будинку.
‼️Відмінне планування!
⚡️Квартира з новим ,якісним ремонтом:вхідні двері металеві з декоративними накладками, в ванній кімнаті та на балконі теплі поли, на батареях опалення встановлені термо-головки,встановлено лічильник опалення, електропроводка виконана мідними проводами ,зроблена проводка під телебачення, інтернет, охоронну сигналізацію, відео домофон, встановлені охоронні, протипожежні сповіщувачі та сповіщувачі для виявлення затоплення,встановлена система Ajax для керування через інтернет .В ванній кімнаті становлено витяжний вентилятор. На кухні зроблено пластикові канали під витяжку. На стояках гарячої та холодної води встановлені фільтри .Є гардеробна.
‼️Можливий продаж за сертифікатом єВідновлення!
☎️Телефонуйте.

Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 15:47

На мапі