Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Дергачевский

Код об'єкта:1373918 Переглядів: 122
Загальна
вартість
15 000 $
* 658 200 грн
Вартість
за кв.м.
12 189 грн
278 $
Телефони
Загальна
площа:
54.0кв.м.
Житлова
площа:
54.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
3
Вулиця
Центральная ул.
Площа ділянки (сотки)
26.0

Опис

🏡 ТЕРМІНОВО ПРОДАМ БУДИНОК у центрі Пересічного! ✅ Вигідне розташування — центр селища ✅ Газове та пічне опалення ✅ Будинок під ваш ремонт — можливість зробити все на свій смак ✅ Є власна свердловина ✅ Велика ділянка — 26 соток ✅ Тихе та зручне місце для життя 📍 Покази — у будь-який зручний для вас час!
Телефонуйте: 0509025702, 0970857007
Дата оновлення інформації: 21.04.2026 11:40

На мапі