Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Хол.Гора

Торг
Код об'єкта:1373717 Переглядів: 124
Загальна
вартість
138 000 $
* 6 055 440 грн
Вартість
за кв.м.
39 578 грн
902 $
Загальна
площа:
153.0кв.м.
Житлова
площа:
100.0кв.м.
Площа
кухні:
23.0кв.м.
Кімнати
5
Санвузел
2 санузла
Вулиця
Петра Кандаурова ул.
Площа ділянки (сотки)
6.0

Опис

Продам двоповерховий будинок 153 м2 на Холодной Горі, вул. Петра Кандаурова. Метро Холодна Гора Площа: 153/100/23м2, ділянка 6 соток Планування: два поверхи, 5 окремих кімнат. Будинок з якісним ремонтом. Два санвузли - на першому та другому поверсі, вода та каналізація централізовані, газ. Дві кухні - на першому та другому поверхах, вітальня з каміном. Зона відпочинку, ділянка 6 соток, гараж з погребом. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 21.04.2026 14:03

На мапі