2-кімнатна квартира, Нов.Дома
єВідновлення
Код об'єкта:1373685
Переглядів: 155
Загальна
вартість
вартість
27 000
$
* 1 184 760 грн
* 1 184 760 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
28 209
грн
643 $
643 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
42.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
5/5
Опис
✅ У продажу 2 кімнатна квартира на Нових будинках неподалік від метро Армійська.
✅ Квартира у житловому стані, загальна площа 42кв.м.,розташована на 5 поверсі.
✅ Гарна локація,все необхідне для комфортного життя,поруч .
✅ Телефонуйте.
Телефонуйте:
0661044931
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 15:10
На мапі