3-кімнатна квартира, Хол.Гора
Код об'єкта:1373576
Переглядів: 55
Загальна
вартість
вартість
38 500
$
* 1 689 380 грн
* 1 689 380 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
25 215
грн
575 $
575 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
67.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
45.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
3/12
Кап ремонт
Продам затишну квартиру в безпечному місці. Поруч парк, школи, супермаркети. Метро та автобуси . Дуже зручне розташування. Сторона де супермаркет Рост. Від Росту 5 хв пішки через парк. Гарні сусіди. Пишіть в телеграм або вайбер якщо потрібно відправити більше фото та відео. Або телефонуйте відповім на усі питання. Документи у повному порядку. Підготовлені до продажу. Квартира без боргів та застав. Сертифікат не роздивляюсь. Подивитись можна у зручний час. Торг присутній на місці. Якщо вам сподобається квартира домовимось о ціні.
Телефонуйте:
0988652690
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 17:29
На мапі