Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

3-кімнатна квартира, Восточный

Код об'єкта:1373038 Переглядів: 125
Загальна
вартість
34 000 $
* 1 491 920 грн
Вартість
за кв.м.
22 953 грн
523 $
Телефони
Загальна
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
41.0кв.м.
Площа
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
3/16
Орієнтир
круг 7го троллейбуса

Опис

🏡 У продажу 3-кімнатна квартира на Східному мікрорайоні

📍 Адреса: вул. Миру, 118
🚇 До метро Індустріальна — близько 15 хвилин

✨ Про квартиру:

• Розташована на зручному 3 поверсі 16-поверхового будинку
• Квартира у житловому стані, але більше під ремонт — чудова можливість зробити все на свій смак
• Всі кімнати роздільні
• Санвузол роздільний
• Просторий коридор
• Тихий та спокійний двір
• Хороші та привітні сусіди

📐 Основні характеристики:

• Загальна площа: 68 м²
• Житлова площа: 41 м²
• Кухня: 8,5 м²

🌍 Інфраструктура та локація:

• Зупинка громадського транспорту — всього 2 хвилини від будинку
• Метро Індустріальна — 15 хвилин
• Поруч магазини, супермаркети
• Школи та дитячі садки
• Зручна транспортна розв’язка
• Спокійний район для комфортного проживання

💼 Готові розглянути торг
🏦 Працюємо по всіх державних програмах

📞 Телефонуйте! Домовимось про перегляд у зручний для вас час.

АН "Харків-рієлтор" — найкращий помічник у сфері нерухомості!

Телефонуйте: 0500219110
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 11:11

На мапі

Відео