3-кімнатна квартира, Хол.Гора
єВідновлення
Код об'єкта:1372808
Переглядів: 66
Загальна
вартість
вартість
44 000
$
* 1 930 720 грн
* 1 930 720 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
29 703
грн
677 $
677 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
65.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
44.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
10/12
Опис
✅Продам 3-кімнатну квартиру біля метро Холодна гора, вул. Холодногірська буд. 4 на 10-му поверсі 12-поверхового панельного будинку.
✅У квартирі гарний житловий стан. Вікна металопластикові, 2 балкони, засклені, кімнати роздільні, ванна та санузелу в плитці, труби поміняні.
✅Квартира не кутова.
✅Тихий двір.
✅Відмінна локація! Парк, супермаркети КЛАС, РОСТ, АТБ, ПОСАД, ринок Казка, школа та дитячий садок, банки, клініки, автобусний термінал. До метро 3 хвилини пішки.
✅Можливий продаж за сертифікат єВідновлення.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте:
0956525191
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 16:11
На мапі