Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Одесская

єВідновлення
Код об'єкта:1372792 Переглядів: 136
Загальна
вартість
40 000 $
* 1 755 200 грн
Вартість
за кв.м.
48 756 грн
1 111 $
Телефони
Загальна
площа:
36.0кв.м.
Житлова
площа:
20.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/9

Опис

✅ Продам 1 кімнатну квартиру студію в районі Одеської,пр-т Аерокосмічний,174 к.3.
✅Зручний 2 поверх.
✅Квартира покращенного планування,свіжий, якісний капітальний ремонт:замінено труби,радіатори.Є бойлер,на балконі нові МПВ.
✅Чудова локація,все необхідне для комфортного життя поруч.
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте: 0675760760, 0936548943
Дата оновлення інформації: 05.05.2026 14:07

На мапі