1-кімнатна квартира, Салтовка
Код об'єкта:1372545
Переглядів: 154
Загальна
вартість
вартість
30 000
$
* 1 320 000 грн
* 1 320 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
35 676
грн
811 $
811 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
37.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
6/12
Орієнтир
524
Опис
✅У продажу 1 кімнатна квартира на Салтівці 100 м до метро Салтівська.
✅Доглянута квартира у гарному стані,розташована на комфортному 5 поверсі.
✅Продаж з меблями та технікою.
✅Відмінна інфраструктура, все необхідне поруч: ринок, супермаркети, магазини, школа. Зручна транспортна розв'язка,з легкістю можно дістатися до будь якої точки міста.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте:
0936050600
Дата оновлення інформації: 18.05.2026 13:09
На мапі