Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, ЮВ и ЦР, ЖК Рогатинский

єВідновлення
Код об'єкта:1372528 Переглядів: 95
Загальна
вартість
69 500 $
* 3 049 660 грн
Вартість
за кв.м.
60 993 грн
1 390 $
Телефони
Загальна
площа:
50.0кв.м.
Житлова
площа:
16.0кв.м.
Площа
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
13/16

Опис

🔑До Вашої уваги чудова,стильна квартира в ЖК Рогатинський. Квартира з новим сучасним ремонтом.

📐Формат: окрема спальня та простора,функціональна кухня-студія. За потреби квартиру можна використовувати як повноцінну двокімнатну з двома спальними місцями.

✔️ Квартира дуже тепла, що дозволяє суттєво економити на опаленні навіть у зимовий період. Низькі комунальні платежі.Чемні, приємні сусіди.

⚡️ Повністю оснащена дорогою технікою Bosch та якісними меблями. ☑️Ремонт виконаний з дорогих, якісних матеріалів. Лоджія утеплена зовні мінеральною ватою. Встановлений бойлер.

🏠️ Будинок обладнаний двома ліфтами — пасажирським і вантажним. Домофон, сигналізація, організоване прибирання.

🚇️ Зручне розташування: 5 хвилин пішки до метро, 10 хвилин до центру міста.

☎️ Телефонуйте!

Телефонуйте: 0672708679
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 12:50