3-кімнатна квартира, Центр
єВідновлення
Код об'єкта:1372405
Переглядів: 117
Загальна
вартість
вартість
62 000
$
* 2 720 560 грн
* 2 720 560 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
38 318
грн
873 $
873 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
71.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
42.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
7/16
Опис
✅Продам 3-кім квартиру з капітальним ремонтом, вул Клочківська, 154А, метро Наукова 10 хвилин пішки.
✅ Будинок газифікований,середній 7 поверх 16-ти поверхового будинку.
✅Формат квартири: кухня 9 м2, три окремі кімнати, великий квадратний хол, дві засклені лоджії, санвузол суміщений.
✅ У квартирі виконано капітальний ремонт, два кондиціонери, бойлер, меблі, техніка, все залишається новим власникам.
✅ Будинок розташований одразу за магазином Ля Сільпо, поруч супермаркети, магазини, вся необхідна інфраструктура, зупинка транспорту, метро, в пішій доступності підземна школа.
✅ Можливий продаж за програмою еВідновлення.
✅Телефонуйте.
Телефонуйте:
0502129060
Дата оновлення інформації: 30.04.2026 16:23
На мапі