1-кімнатна квартира, Роганский
Торг
Код об'єкта:1372294
Переглядів: 144
Загальна
вартість
вартість
24 300
$
* 1 066 284 грн
* 1 066 284 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
29 619
грн
675 $
675 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
36.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
4/9
Вулиця
92- й бригады (Сергея Грицевца) ул.
Опис
✅ Продається 1 кімнатна квартира на Роганському ж\м.
✅ 4 поверх 9 поверхового будинку.
✅ Загальна площа 36 м.кв., житлова 17 м.кв., кухня 7 м.кв.
✅ Квартира поліпшеного планування, велика лоджия.
✅ Гарна локація - центр району.
Телефонуйте:
0505591684
Дата оновлення інформації: 29.04.2026 11:54
На мапі