Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна гостинка, Красный луч

єВідновлення
Код об'єкта:1372262 Переглядів: 45
Загальна
вартість
9 500 $
* 416 860 грн
Вартість
за кв.м.
25 112 грн
572 $
Телефони
Загальна
площа:
16.6кв.м.
Житлова
площа:
12.0кв.м.
Площа
кухні:
2.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/4

Опис

Продам кімнату в комунальній квартирі, вул. Чорноморська, 5. Поверх 3/4. Кімната тепла, простора та затишна. Є свій окремий туалет під ключ. Великий загальний балкон. Свій стіл на кухні. Зупинка транспорту біля будинку. До метро – всього 5 хвилин. Поруч парк, "Посад", "Агромол", та багато іншого. Невеликий торг доречний. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0962280507
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 10:59

На мапі