Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Центр

єВідновлення
Код об'єкта:1372186 Переглядів: 92
Загальна
вартість
40 000 $
* 1 755 200 грн
Вартість
за кв.м.
33 754 грн
769 $
Загальна
площа:
52.0кв.м.
Житлова
площа:
36.0кв.м.
Площа
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
4/5

Опис

✅ Продається 2х кімнатна квартира біля Держпрому,вул. Чичибабіна, 9.
✅ Кімнати просторі,роздільні,суміжний санвузол,є балкон.
✅ Продаж з меблями та технікою.
✅ В пішій доступності супермаркети Клас , Восторг, сад Шевченка, станції метро Наукова та Університет,магазини,кав'ярні тощо.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0965703496, 0955816705
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 11:28

На мапі