Будинок, Харьковский
єОселя
Код об'єкта:1371840
Переглядів: 107
Загальна
вартість
вартість
110 000
$
* 4 826 800 грн
* 4 826 800 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
26 816
грн
611 $
611 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
180.0кв.м.
Кімнати
5
Вулиця
Променистый пер.
Площа ділянки (сотки)
4.0
Продаж сучасного дуплексу в Данилівці
пров. Променистий, закритий котеджний комплекс, поруч Журавлівський гідропарк, під чистову обробку
🔹 2 поверховий Дуплекс загальною площею: 180 м² з 5 кімнат, ділянка 4 сотки
🔹 Стіни монолітні, утеплений, покрівля металочерепиця, вбудована сантехніка
🔹 Комунікації, опалення, комфорт:
✔ Електрика підключена, центральна каналізація, власна свердловина
✔ Опалення: індивідуальне електричне, підігрів підлоги
✔ 2 і більше санвузлів
✔ Балкон, Тераса, Підсобні приміщення
✔ Охорона території
✔ Асфальтований під’їзд
✔ Хороші сусіди
Шикарне місце для життя: тиха зелена зона + вся міська інфраструктура поруч.
Документи готові, можливий продаж по є-Оселя.
Телефонуйте для перегляду — будинок вартий вашої уваги!
Дата оновлення інформації: 12.05.2026 16:24