2-кімнатна квартира, Центр, ЖК Магистр
Код об'єкта:1371170
Переглядів: 112
Загальна
вартість
вартість
84 000
$
* 3 685 920 грн
* 3 685 920 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
76 790
грн
1 750 $
1 750 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
48.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
16.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
20.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
17/17
Санвузел
совмещенный
Вулиця
Професора Отамановського (Коломенская) ул.
Опис
🔑 Продам сучасну ,видову 2 кімнатну квартиру у центрі міста, ЖК Магістр, вул.Професора Отоманівського( Коломенська) буд.4.
✅ Загальна площа 48 м. кв.
⚡️Формат: кухня-вітальня + спальня,суміжний санвузол.
⚡️ Новий дорогий дизайнерський ремонт.
✔️ 17 поверх - на місто відкривається чудовий краєвид!
⚡️Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
✅ Великий балкон, 2 кондиціонери, тепла підлога.
📞Телефонуйте!
Телефонуйте:
0507002523
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 15:06
На мапі