1-кімнатна квартира, Алексеевка
єВідновлення
Код об'єкта:1371093
Переглядів: 122
Загальна
вартість
вартість
29 000
$
* 1 272 520 грн
* 1 272 520 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
33 487
грн
763 $
763 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
38.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
8.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
4/9
Опис
✅️Продам 1 кімнатну квартиру покращеного планування біля метро Перемога, одразу за супермаркетом Клас на комфортному 4 поверсі 9 поверхового будинку. ✅️Два величезні балкони, велика кухня, простора кімната. >✅️Квартира у хорошому стані, змінювали проводку, стояки, труби, вхідні двері, на підлозі ламінат, натяжні стелі, вбудована кухня.>✅️Квартира дуже світла, тепла. ✅️Відмінне місце розташування, вся необхідна інфраструктура, ринок, супермаркети, магазини на будь-який попит, транспорт у будь-який кінець міста, метро в 2 хвилинах від будинку, спортивні та дитячі майданчики, розвиваючі та розважальні заклади для дітей та дорослих. ✅️Дуже ліквідна пропозиція як для життя, так і для здачі в оренду. >✅️Можливий продаж за по сертифікату✅️Власник у Харкові.
Телефонуйте:
0972178020
Дата оновлення інформації: 08.05.2026 14:04
На мапі