1-кімнатна квартира, Салтовка
Код об'єкта:1370876
Переглядів: 99
Загальна
вартість
вартість
34 000
$
* 1 491 920 грн
* 1 491 920 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
46 623
грн
1 063 $
1 063 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
32.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
18.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
7.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
7/9
Орієнтир
533
Опис
Продам 1 кімнатну квартиру поліпшеного планування, вул. Світла, 19. Гарний 7 поверх, ліфт працює. В квартирі зроблений євроремонт , лоджія утеплена. Залишаємо меблі та техніку. Підʼїзд доглянутий, тихий двір з дитячим майданчиком. Поруч зупинки транспорта, супермаркет, риинок. Телефонуйте!
Телефонуйте:
0984316029
Дата оновлення інформації: 06.05.2026 17:32
На мапі