Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 3

єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1370597 Переглядів: 164
Загальна
вартість
65 000 $
* 2 852 200 грн
Вартість
за кв.м.
53 412 грн
1 217 $
Загальна
площа:
53.4кв.м.
Житлова
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
11.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
9/9

Опис

🔑 Продається сучасна 2-кімнатна квартира в ЖК Миру 3.

☑️ Будинок абсолютно новий, дуже теплий, фасади повністю утеплені, встановлено сучасний великий ліфт турецького виробництва.
☑️ Загальна площа квартири 54 м², додатково ‼️ власний (тільки для цієї квартири) тамбур 5, 5 м². Над квартирою розташований повноцінний технічний поверх площею, рівною всій квартирі, а також капітально виконаний дах. Технічний поверх і дах знаходяться в ідеальному стан. Можна використовувати для господарських потреб або викупити і зробити двоповерхову квартиру- рідкісна і цінна перевага.
✅ Капітальний ремонт завершено у 2023 році.
✅ У коридорі, кухні, ванній та на лоджії плитка кермаогранит, у спальні та дитячій якісний ламінат. Стіни шпалери під фарбування, у всій квартирі натяжні стелі. Лоджія засклена, з можливістю широкого відкриття двох великих стірок. На всіх вікнах встановлені ролети. Вхідні двері люксові, фірма "ДОРОС".
✅ Для комфортного мікроклімату встановлено два інверторні кондиціонери Cooper&Hunter та LG, а також електрична тепла підлога на кухні та у ванній. Опалення центральне, з горизонтальним розведенням та індивідуальним лічильником тепла. На всіх радіаторах термоголовки з регулюванням температури в кожній кімнаті.
⚡️ На кухні залишається вбудована кухня високої якості, посудомийна машина Bosch, духова шафа Bosch, індукційна плита Samsung, витяжка та фільтр води "зворотного осмосу".