Телефон гарячої лінії 099 933 89 02

Будинок, Харьковский

Код об'єкта:1370515 Переглядів: 229
Загальна
вартість
15 000 $
* 660 000 грн
Вартість
за кв.м.
9 851 грн
224 $
Телефони
Загальна
площа:
67.0кв.м.
Житлова
площа:
46.0кв.м.
Кімнати
4
Санвузел
во дворе
Вулиця
12 Апреля ул.
Площа ділянки (сотки)
5.0

Опис

. Люботин продаж будинку Харківська область ціна 15 000 $ 4 кімнати загальна площа 67.2 кв м ділянка 5.42 соток 1 поверх документи є кадастровий номер оформлений на території власна свердловина гараж під мотоцикл погріб вигрібна яма горище світло новий лічильник автономне опалення новий котел газ дрова зручне розташування поруч траса зупинка магазин санвузол на подвір'ї комунікації електрика газ
Телефонуйте: 0501022040
Дата оновлення інформації: 22.05.2026 16:46

На мапі