Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

2-кімнатна квартира, Гагарина (нач.), ЖК Левада, участок 2

єВідновлення
Код об'єкта:1370381 Переглядів: 113
Загальна
вартість
46 000 $
* 2 018 480 грн
Вартість
за кв.м.
33 641 грн
767 $
Телефони
Загальна
площа:
60.0кв.м.
Житлова
площа:
34.6кв.м.
Площа
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
2/16

Опис

✅Ця нерухомість відкриває чудову можливість для реалізації власних дизайнерських рішень та створення ідеального домашнього простору, відповідно до ваших уподобань та потреб.
✅У продажу 2 кімнатна квартира біля метро Левада,ЖК Левада 2.
✅Зручний 2 поверх,будівельний стан.
✅ Є право власності Можна за сертифікат Є-відновлення.
✅Телефонуйте!
Телефонуйте: 0660805981, 0974279930
Дата оновлення інформації: 01.05.2026 18:58

На мапі