3-кімнатна квартира, Центр, ЖК Дом на Петровского
Код об'єкта:1369958
Переглядів: 53
Загальна
вартість
вартість
89 000
$
* 3 905 320 грн
* 3 905 320 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
39 053
грн
890 $
890 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
100.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
50.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
35.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
4/10
Санвузел
2 санузла
Опис
Продам реальну 3-кімнатну квартиру в Центрі, в новобудові ЖК Будинок на Петровського на Вулиці Ярослава Мудрого, метро Пушкінська 3 хвилини. 4-поверх 10-поверхового будинку.
Загальна площа –100м2, житлова площа – 35м2, кухня-студія – 50м2.
Формат: кухня-вітальня, дві окремі кімнати, два сан. вузла, два балкони.
У квартирі виконано капітальний ремонт.
У житловому комплексі автономна дахова котельня.
Продається з меблями та технікою. Квартира світла та затишна.
Поруч вся необхідна інфраструктура: ВНЗ, супермаркети, магазини, школи, дитячі садки.
Телефонуйте:
0501351816
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 11:44
На мапі