Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна гостинка, Хол.Гора

Код об'єкта:1368873 Переглядів: 279
Загальна
вартість
12 000 $
* 526 560 грн
Вартість
за кв.м.
34 872 грн
795 $
Загальна
площа:
15.1кв.м.
Житлова
площа:
11.4кв.м.
Площа
кухні:
3.6кв.м.
Кімнати
1
Поверх
3/5

Опис

✅️Продам затишну, повністю готову до проживання квартиру гостьового типу на Холодній Горі!

Адреса: вул. Полтавський шлях, 175

3 поверх 5-поверхового будинку

✅️Квартира у відмінному стані – зроблено якісний капітальний ремонт, все продумано до дрібниць для комфортного проживання.

✅ Свій санвузол та душ

✅ Встановлений бойлер – гаряча вода цілий рік

✅ Є пральна машина

✅ Простора, світла кімната

✅ Великий балкон

✅ Окрема обладнана кухня

✅ Меблі та побутова техніка — залишаються новому власнику

✅ Гарний житловий стан – можна заїжджати одразу після купівлі

Дуже зручне розташування:

🚇 метро Холодна Гора – декілька хвилин

🛒 супермаркет «Клас»

🍎 ринок «Казка»

🚌 зручна транспортна розв’язка у будь-яку частину міста

Квартира ідеально підійде для:

✔ проживання

✔ здачі в оренду

✔ інвестиції

Покази у зручний для Вас час!

Документи готові до угоди.

Телефонуйте: 0954258488, 0637509485
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 11:14

На мапі