Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, ХТЗ, ЖК Мира, участок 3

Код об'єкта:1368864 Переглядів: 75
Загальна
вартість
43 500 $
* 1 908 780 грн
Вартість
за кв.м.
45 447 грн
1 036 $
Телефони
Загальна
площа:
42.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
2/9

Опис

✅В продажу 1 кімнатна квартира з ремонтом в новобудові ЖК Миру-3,по вул.Миру буд.47,між двома станціями метро Тракторний завод та Індустріальна.
✅2-Й поверх 9-ти поверхового будинку.
✅Площа квартири 42/17/12,засклена лоджія.
✅ Продаж по переуступці.
Телефонуйте: 0501535246, 0686047293
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 18:48

На мапі