Телефон гарячої лінії 098 284 33 43

1-кімнатна квартира, Нов.Дома, ЖК Радужный

єОселя єВідновлення
Код об'єкта:1368845 Переглядів: 204
Загальна
вартість
39 000 $
* 1 711 320 грн
Вартість
за кв.м.
43 880 грн
1 000 $
Телефони
Загальна
площа:
39.0кв.м.
Житлова
площа:
17.0кв.м.
Площа
кухні:
12.0кв.м.
Кімнати
1
Поверх
1/9
Санвузел
2 санузла
Вулиця
Льва Ландау (50-летия СССР) просп.

Опис

Продам 1 кімн. квартиру 39 м2 в ЖК Райдужний, пр. Льва Ландау 52. Квартира зараз поділена на дві окремі ізольовані квартири. Кожна з квартир здається в оренду. Обидві квартири обладнані меблями, кухоними меблями та побутовою технікою. Телефонуйте!
Телефонуйте: 0664442229, 0988329878
Дата оновлення інформації: 14.05.2026 20:24

На мапі