2-кімнатна квартира, Центр
Код об'єкта:1368738
Переглядів: 242
Загальна
вартість
вартість
39 900
$
* 1 750 812 грн
* 1 750 812 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
35 016
грн
798 $
798 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
50.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
35.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
15.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
3/3
Опис
🏙️ Продам 2-кімнатну квартиру в центрі Харкова!
🚇 Метро Історичний музей — кілька хвилин пішки.
📍 вул. Людмили Гурченко, 3Б
🧱 Поверх: 3/3
🏠 Будинок: цегляний
📐 Площа: 50 м²
🌇 Балкон
🚗 Закритий двір з паркомісцем
👶 Дитячий майданчик Свіжий капітальний ремонт
🛋️ Меблі та техніка залишаються
✨ Чудовий варіант у самому серці міста — заходь і живи!
Телефонуйте:
0975188722
Дата оновлення інформації: 11.05.2026 23:26
На мапі