3-кімнатна квартира, Центр
Торг
єВідновлення
Код об'єкта:1368648
Переглядів: 152
Загальна
вартість
вартість
75 000
$
* 3 291 000 грн
* 3 291 000 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
41 138
грн
938 $
938 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
80.0кв.м.
Житлова
площа:
площа:
40.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
9.0кв.м.
Кімнати
3
Поверх
2/5
Опис
Сертифікат! Продам велику 3-кімнатну квартиру 80 м2 з величезним балконом в Центрі міста, ️ м. Ярослава Мудрого. ️ Перший будинок від метро. Формат: кухня з великою лоджією 15 м2 + зал + 2 роздільні спальні (одна з гардеробною), суміщений санвузол, передпокій. Квартира на комфортному 2-му поверсі з 5-ти. Будинок цегляний, сталінка. В квартирі капітальний ремонт, повністю мебльована, укомплектована побутовою технікою. Можна зайти і жити. Газ! ️Поруч магазини, кав'ярні, приватний дитячий садок, лікарня, аптеки, банки, парк Молодіжний. Телефонуйте!
Телефонуйте:
0501351816
Дата оновлення інформації: 04.05.2026 11:27
На мапі