2-кімнатна квартира, Салтовка
Код об'єкта:1368344
Переглядів: 224
Загальна
вартість
вартість
39 500
$
* 1 733 260 грн
* 1 733 260 грн
Вартість
за кв.м.
за кв.м.
39 037
грн
890 $
890 $
Телефони
Загальна
площа:
площа:
44.4кв.м.
Житлова
площа:
площа:
28.0кв.м.
Площа
кухні:
кухні:
6.0кв.м.
Кімнати
2
Поверх
1/5
Санвузел
раздельный
Вулиця
Тракторобудівників (Тракторостроителей) просп.
Ремонт
косметический ремонт
Стіни
панель
Район
Салтовка
Орієнтир
604
Опис
✅ У продажу 2 кімнатна квартира на Салтівці біля ТРК Україна.
✅ Квартира з гарним ремонтом,розташована на 1 поверсі 5ти поверхового будинку,МПВ,встановлено лічильники на воду.
✅ Відмінна локація,поруч вся необхідна інфраструктура для комфортного життя:ринок,парк Перемоги,безліч магазинів,кав'ярні,гарна транспортна розв'язка.
✅ Телефонуйте!
Телефонуйте:
0936050600
Дата оновлення інформації: 07.05.2026 12:09
На мапі